Lenka Blažejová

Cíťa - Proč svět nutně potřebuje citlivé introvert(k)y

Jsi introvert nebo citlivka? Jestli ne ty, tak určitě někdo z tvých blízkých. Proč je to fajn a proč tě svět nutně potřebuje? To se dozvíš v ilustrované knížce, která je o cestě k přijetí své křehkosti a jinakosti. Pro citlivé introvert(k)y, aby uvěřili své vnitřní síle, rozbalili své jedinečné dary a odvážili se (je) ukázat. A pro ostatní lidi, aby nakoukli do jejich hlubokého prožívání.

O autorce

Lenka Blažejová je výtvarnice, grafička a webdesignérka s mnohaletou praxí. Nejraději navrhuje a sází knihy, vytváří weby a kreslí. Baví ji pracovat na nejrůznějších klíčících projektech, tvořit pro firmy, organizace i jednotlivce, spolupracovat s dalšími odborníky. Snaží se vdechnout život a barvy do technického světa počítačů a pravých úhlů, propojit hravost s profesionalitou, cit s rozumem

 

Ilustrátor: Lenka Blažejová
Nakladatel: Blaze.je
Počet stránek: 184
Formát knihy: 143 × 200

Cíťa - Proč svět nutně potřebuje citlivé introvert(k)y

Aktuality

O ceně

Výroční cena Zlatá stuha je každoročně udělována tvůrcům nejlepších knih pro děti a mládež vydaných v českém jazyce. Existuje již více než 30 let a představuje jedinou cenu v České republice zaměřenou výhradně na dětskou literaturu. Knihy procházejí pečlivým výběrem odborných porot. Zlatá stuha je tedy garantem kvalitních dětských knížek. Prostřednictvím doprovodných programů, jako je putovní výstava ilustrací, výtvarné dílny, besedy a autorská čtení, navíc podporuje růst čtenářské gramotnosti, rozvoj vztahu ke knihám i kulturní vyžití dětí. Vyhlašovatelem ceny je Česká sekce IBBY – Společnost přátel knihy pro mládež, a spolupořadateli Klub ilustrátorů dětské knihy, Obec překladatelů, Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského a Památník národního písemnictví. 

Partneři Zlaté stuhy